Oferty pracy

Praca: Fakturzystka

Powiatowy Urząd Pracy w Sokółce
Fakturzystka
Miejsce pracy: Dąbrowa Białostocka
Numer: StPr/24/0672
OBOWIĄZKI:
- wprowadzanie faktur- przyjmowanie towarów- składanie zamówień
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne


Wymagania inne:

doświadczenie zawodowe - fakturowanie

Miejsce pracy:

Dąbrowa Białostocka


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sokółce

APLIKUJ TERAZ

PODOBNE OFERTY PRACY

Fakturzystka


Powiatowy Urząd Pracy w Hajnówce

Lokalizacja: podlaskie, Hajnówka

Data publikacji: 2024-10-08

weryfikacja dostaw, składanie zamówień, wystawianie faktur sprzedażowych, przyjmowanie towarów na stan magazynowy poprzez program PC-Market Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wykształcenie: wyższe...

– WIĘCEJ INFORMACJI –


Moose Polecane Korepetycje Zuzanna Łoś, Marek Łoś Spółka Jawna
Lokalizacja: podlaskie,

Data publikacji: dzisiaj

ANGIELSKI, NIEMIECKI, HISZPAŃSKI, FRANCUSKI, WŁOSKI, ROSYJSKI, POLSKI DLA OBCOKRAJOWCÓW JEŚLI: za 2 godziny pracy dziennie chcesz zarabiać od 2.200 do 2.700 zł miesięcznie (w zależności od miasta) za 4 godziny pracy...

– WIĘCEJ INFORMACJI –


Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach
Lokalizacja: podlaskie, Siemiatycze

Data publikacji: wczoraj

Pomoc w załadunku, przewóz zamówionych towarów do klienta, dbanie o stan tehniczny pojazdu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E Wymagania inne:

– WIĘCEJ INFORMACJI –


Powiatowy Urząd Pracy w Sokółce
Lokalizacja: podlaskie, Dąbrowa Białostocka

Data publikacji: wczoraj

- wprowadzanie faktur- przyjmowanie towarów- składanie zamówień Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne Wymagania inne: doświadczenie zawodowe - fakturowanie

– WIĘCEJ INFORMACJI –


Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach
Lokalizacja: podlaskie, Drohiczyn

Data publikacji: wczoraj

Prowadzenie badań i działań diagnostycznych uczniów, diagnozowanie sytuacji wychowawczych w szkole, udzielanie uczniom pomocy psychologiczno-pedagogicznej, pomoc rodzicom i nauczycielom w rozpoznawaniu i roziwjaniu...

– WIĘCEJ INFORMACJI –

logo praca podlaskie ciemne