Oferty pracy

Praca: Pracownik produkcji szkła hartowanego

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 28681

Pracownik produkcji szkła hartowanego
Miejsce pracy: Łomża
Zadania:
  • Przygotowanie materiałów i narzędzi niezbędnych do produkcji.
  • Operator linii hartowania szkła – odpowiedzialny za umieszczanie surowego szkła i jego zdejmowanie po procesie hartowania.
  • Monitorowanie pracy linii produkcyjnej, zachowanie ciągłości i efektywności procesu.
  • Reagowanie na nieprawidłowości i wprowadzanie korekt.
  • Kontrola jakości gotowych wyrobów.
  • Raportowanie wszelkich usterki oraz awarii sprzętu.
  • Aktywny udział w szkoleniach technicznych oraz z zakresu bezpieczeństwa.
  • Bieżąca współpraca z zespołem produkcyjnym i kierownictwem.
Wymagania:
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Możliwość zdobycia doświadczenia
  • Wolne weekendy