Oferty pracy

Praca: Zaopatrzeniowiec

Powiatowy Urząd Pracy w Sejnach
Zaopatrzeniowiec
Miejsce pracy: Puńsk
Numer: StPr/24/0470
OBOWIĄZKI:
wg stanowiska
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Puńsk

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sejnach

T-Mobile Polska

Zadania, które na Ciebie czekają: Aktywne pozyskiwanie i nawiązywanie relacji z klientem biznesowym Sprzedaż pełnej gamy produktów i usług świadczonych przez T-Mobile dla klienta biznesowego Realizacja indywidualnych...

– WIĘCEJ INFORMACJI –

Orange Polska
Lokalizacja: podlaskie, Łomża, ul. Zawadzka 38

Szkolenia produktowe oraz sprzedażowe. Programy rozwojowe. Rekrutacje wewnętrzne. Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klientów Umiejętność słuchania, sprawnego komunikowania się i przekonywania Zainteresowanie...

PKO Bank Polski
Lokalizacja: podlaskie, Białystok

SZUKASZ INNEJ PERSPEKTYWY? Nowa praca jest bliżej niż myślisz. Dołącz do nas jako: Asystent klienta Białystok W PKO Banku Polskim masz na dzień dobry: zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, przyjazne środowisko...

Lokalizacja: podlaskie, Puńsk

Data publikacji: wczoraj